top of page

TWITTER MAVI TIK

Twitterda mavi tik almak artık çok kolay. Bunun için tabi ki belirli şartlar var.

Twitter Blue uygulaması ile mavi tik almak ile kalmayıp twitter tamanızı renklendirebiliyor, twitter logonuzu değiştirebiliyor ve attığınız twitleri artık düzenleyebiliyorsunuz.

Peki Twitter'da mavi tik nasıl alınır?


İlk olarak telefonunuzun ios yazılımına sahip olması yani kısaca İphone bir cihaz olması gerekmektedir. Bir diğer şart ise Twitter'da mavi tik alabilmek için 98TL bütçeniz bulunmalıdır.

Uygulama henüz Türkiyede kullanıma geçmediği için bazı işlemler yapmamız gerekiyor. Şimdi sırasıyla mavi tik nasıl alınır anlatalım.

1. ADIM

İlk olarak app storedan Browsec vpn uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Browsec uygulamasını indirdikten sonra uygulama üzerinden ABD'yi seçip vpn aktif edelim.


 Uygulamanın logosu aşşağıda bulunmaktadır.

Borwsec mapsocial.net.png

2. ADIM

ikinci olarak ios cihazımızdan app store uygulamımızı açıp, sağ üst köşede bulunan hesabımızın fotoğrafına tıklıyoruz. yine en üst köşede bulunan mailimizin yazılı olduğu i cloud hesabımıza tıklıyoruz. Burada apple kimiği ve ödeme yöntemleri gibi seçenekleri göreceksiniz hemen orada bulunan Ülke/Bölge sekmesine tıklıyoruz ve bölgemizi ABD seçip şartları kabul edip ilerliyoruz. Mevcut bir ödeme yönteminiz varsa kartınız kayıtlı olarak devam edecektir. Yoksa VİSA kartı ekleyerek devam etmeniz gerekmektedir.

icon_appstore__ev0z770zyxoy_large_2x.png

ADIM 3

Bölgenizi ABD seçtikten sonra twitter uygulamasına giriş yaptığınızda twitter hesabının ana sayfasında profil resminize tıkladığınızda; profil konular vb nin olduğu menü listesinde Twitter blue yazan sekmeye tıklamanız gerekmektedir. Burada en alta inerek butona tıklayın ve satın alma işlemini onaylayın.

map social.jpeg

ARTIK MAVI TIKE SAHIPSINIZ

Mavi tik hesabınıza ödeme onayı düşer düşmez gelmektedir.

map social a.webp
Twitter Mavi Tik: Haber
bottom of page